Б_171_СИЛАБУС_ОК-22_Вимірювальні перетворювачі. Математичне та комп'ютерне моделювання первинних процесів вимірювальних систем

Б_171_СИЛАБУС_ОК-22_Вимірювальні перетворювачі. Математичне та комп'ютерне моделювання первинних процесів вимірювальних систем

Програму освітньої компоненти «Вимірювальні перетворювачі. Математичне та комп'ютерне моделювання первинних процесів вимірювальних систем» розроблено з урахуванням сучасних тенденцій науки і техніки в умовах формування нових соціально-економічних відносин у суспільстві, на основі системного погляду на тенденції в розвитку, вивченні та аналізі функціонування електричних систем з використанням вимірювальних датчиків для стеження за працездатністю автомобілів та проведення їх діагностування. Особливе методологічне значення набувають знання побудови електроустаткування автомобілів, автомобільних систем та датчиків збору інформації. Математичне моделювання датчиків автомобільних систем дозволяє вести високотехнологічне стеження за їх параметрами та своєчасно реагувати на їх вихід з ладу.

Основним завданням вивчення освітньої компоненти «Вимірювальні перетворювачі. Математичне та комп'ютерне моделювання первинних процесів вимірювальних систем» є оволодіння науковими основами та практичними дослідженнями параметрів елементів електронних систем автомобілів

При вивченні освітньої компоненти «Вимірювальні перетворювачі. Математичне та комп'ютерне моделювання первинних процесів вимірювальних систем» здобувач вищої освіти знайомиться з основними параметрами автомобільних бортових систем управління та їх датчиками. Освітня компонента допомагає сформувати знання та уміння по основам теорії, розрахунку й випробуванням елементів електронних систем устаткування автотранспортних засобів. Вивчення освітньої компоненти сприятиме поглибленню теоретичних знань і дозволить використовувати отримані знання і навички у професійній діяльності та/або у подальшому навчанні.

Електротехніка

Електротехніка

«Електротехніка» - обов’язкова освітня компонента, що формує у здобувачів вищої освіти певний рівень знань та умінь, які відповідають вимогам: знання наукових концепції, теорій та методів розрахунку і аналізу електричних кіл постійного та змінного струму; знання принципів дії електротехнічних пристроїв аналізу режимів роботи електротехнічного обладнання; знання характеристик та параметрів електротехнічних матеріалів ;уміння аналізувати схеми електричних кіл, характеристики та параметри електричних сигналів; уміння визначати принцип побудови, дії і перевіряти функціонування електричних пристроїв техніки за допомогою наукових концепцій, теорій та методів; уміння проводити контроль робочих параметрів електричних пристроїв.

Вимірювання неелектричних величин

Вимірювання неелектричних величин

Дисципліна «Вимірювання неелектричних величин» має міждисциплінарний характер. Вивчення навчальної дисципліни базується на знаннях дисциплін природничо-наукової підготовки. Знання та навички після вивчення навчальної дисципліни «Вимірювання неелектричних величин» використовуються при вивченні навчальних дисциплін професійної та практичної підготовки Навчання спрямовано на: 1) вивчення дисципліни «Вимірювання неелектричних величин» є сформувати у студентів певний рівень знань та умінь, що відповідають вимогам: 2) навчити студентів основним поняттям і визначенням у галузі вимірювальних перетворювачів, що застосовуються при вимірюванні неелектричних величин; 3) вивчити основні методи та засоби формування вихідних інформативних сигналів, отриманих при вимірюванні неелектричних величин; 4) засвоїти фізичні явища, які використовуються при побудові вимірювальних перетворювачів для вимірювання неелектричних величин; 5) оволодіти основними методами і засобами вимірювання неелектричних величин; 6) набути навичок роботи з вимірювальною апаратурою та досвіду розробки окремих вимірювальних перетворювачів.

ВИМІРЮВАННЯ ЕЛЕКТРИЧНИХ ТА МАГНІТНИХ ВЕЛИЧИН-171

ВИМІРЮВАННЯ ЕЛЕКТРИЧНИХ ТА МАГНІТНИХ ВЕЛИЧИН-171

Основними завданнями вивчення дисципліни «Вимірювання електричних та магнітних величин» є засвоєння методів та техніки вимірювання електричних і магнітних величин, правильність вибору робочих засобів вимірювальної техніки (ЗВТ), методики вибору робочих еталонів для проведення метрологічних операцій. Вивчення освітньої компоненти сприятиме поглибленню теоретичних знань і дозволить використовувати отримані знання і навички у професійній діяльності та/або у подальшому навчанні.



Метрологія

Метрологія

Предметом вивчення навчальної дисципліни є вивчення основ метрології, вивчення поняття фізичної величини, засобів вимірювальної техніки (далі – ЗВТ), похибки вимірювання, похибки ЗВТ, структури та будови ЗВТ, повірки ЗВТ, калібрування ЗВТ, розрахунки невизначеності ЗВТ та принципів роботи з ЗВТ.


Хімія та основи екології

Хімія та основи екології

Курс розрахований на подальше освоєння основних закономірностей хімічних процесів ,завоєння знань щодо складу таособливостей хімічних речовин та  сполук , закономірностей  їх будови та властивостей відповідно основної підготовки по вибраному фаху навчання та майбутньої спеціальності.