Нанотехнології в біоінженерії

Нанотехнології в біоінженерії

Метою викладання навчальної дисципліни «Нанотехнології в біонженерії» є вивчення сучасних тенденцій в галузі біоінженерії, впровадження нанотехнологій.
Основними завданнями дисципліни «Нанотехнології в біоінженерії» є вивчення та застосування сучасних методів і технологій розв’язання типових завдань в професійній діяльності.

ПРОЕКТУВАННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ПРИСТРОЇВ І СИСТЕМ

ПРОЕКТУВАННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ПРИСТРОЇВ І СИСТЕМ

Програму дисципліни «Проектування електронних пристроїв і систем» розроблено з урахуванням сучасних тенденцій впровадження електронних пристроїв і систем у всі сфери людської діяльності. Все це вимагає від фахівців нового покоління у будь-якій галузі наявності знань, умінь і практичних навичок використання новітніх електронних систем і технологій. Предметом вивчення навчальної дисципліни є моделі електронних пристроїв і систем. Головними об'єктами дослідження є структурні схеми електронних пристроїв і систем, до складу яких можуть входити ланки будь-якої фізичної природи - кінематичні, оптичні, теплові, електричні й ін. Основна  увага приділяється постановці, методам і алгоритмам розв'язання типових завдань аналізу, синтезу й оптимізації структурно - математичних моделей електронних пристроїв і систем. Ефективність методик досягається численними прикладами рішення типових завдань з використанням сучасного комп'ютерного  середовища. 

Вивчення дисципліни «Проектування електронних пристроїв і систем» здійснюється протягом двох семестрів та сприятиме поглибленню теоретичних знань, практичних навичок, дозволить використовувати отримані знання у професійній діяльності.

ЕКСПЛУАТАЦІЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ПРИСТРОЇВ І СИСТЕМ

ЕКСПЛУАТАЦІЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ПРИСТРОЇВ І СИСТЕМ

Мета освітньої компоненти - вивчення сучасних тенденцій в області використання електронних пристроїв і систем (ЕПС), засобів вимірювальної техніки (ЗВТ), комп'ютерно-інтегрованих пристроїв і систем (КІПС). 

Основними завданнями навчальної дисципліни є ознайомлення з методами та алгоритмами рішень типових задач аналізу, синтезу й оптимізації процесів експлуатації та обслуговування електронних пристроїв і систем.

Акредитація вимірювальних лабораторій

Акредитація вимірювальних лабораторій

Предметом вивчення навчальної дисципліни є надання студентові необхідного об‘єму знань щодо основних процесів проведення акредитації ООВ а саме (випробувальних. калібрувальних, медичних лабораторій, органів оцінки інспектування), якими повинні володіти майбутні фахівці з стандартизації, сертифікації та якості.