Теорія телетрафіка

Теорія телетрафіка

Дисципліна «Теорія телетрафіка» вивчає класичні та сучасні методи аналізу і синтезу систем електронних комунікацій, функціональною моделлю яких є система розподілу інформації (СРІ). В дисципліні досліджуються різні за типом обслуговування види СРІ: з відмовами в обслуговування, з необмеженою та  обмеженою чергою заявок на обслуговування, з пріоритетами. При цьому застосовуються класичні пуассонівські та мультисервісні математичні моделі потоків заявок на обслуговування (моделі трафіка). Дослідження виконуються аналітично та шляхом імітаційного моделювання різних видів СРІ. В дисципліні досліджуються імовірнісно-часові характеристики трафіка та відповідні їм характеристики якості обслуговування.

Метою є досягнення студентом розуміння процедур проектування систем та мереж електронних комунікацій та основі математичних моделей систем розподілу інформації із втратами, чергою та пріоритетами в умовах реальних потоків трафіка мультисервісних мереж зв’язку досягати при цьому найкращих характеристик якості обслуговування.


Технічна експлуатація радіотехнічних систем та комплексів

Технічна експлуатація радіотехнічних систем та комплексів

•Технічна експлуатація – комплекс робіт, спрямованих на приведення технічної системи у робочий стан, підтримку її у робочому стані та ефективне використання за призначенням
•Метою викладання дисципліни є підготовка фахівців галузі електронних комунікацій і радіотехніки, які здатні планувати, організовувати та проводити роботи з технічної експлуатації радіотехнічних систем та комплексів (РТС та К) різного призначення
Основними завданнями вивчення дисципліни “Технічна експлуатація радіотехнічних систем та комплексів” є надання студенту практичних та теоретичних знань з технічної експлуатації сучасних радіотехнічних систем та комплексів, зокрема: отримання знань з технічних та експлуатаційних характеристик радіотехнічних систем, отримання навичок з конфігурування та технічної експлуатації радіотехнічних комплексів згідно вимог до переліку послуг, що будуть надаватись в рамках систем цього типу.

Технології волоконно-оптичного зв'язку

Технології волоконно-оптичного зв'язку

Дисципліна «Технології волоконно-оптичного зв'язку» має за необхідне надати можливість здобувачам освіти оволодіти сучасними знаннями, вміннями, освоїти практичні навички в галузі телекомунікацій та передачі інформації за допомогою оптичних сигналів по волоконно-оптичним лініям зв’язку транспортної телекомунікаційної мережі зв’язку та мережі абонентського доступу, принципів роботи активних та пасивних компонентів (лазери, спеціальні типи оптичних волокон, оптичні модулятори, волоконно-оптичні підсилювачі, оптичні мультиплексори/демультиплексори, оптичні транспондери та циркулятори, компенсатори дисперсії, оптичні комутатори та конвертори довжин хвиль тощо) волоконно-оптичної мережі для однохвильової та багатохвильової передачі сигналів.

Проектування телекомунікаційних систем  і мереж

Проектування телекомунікаційних систем і мереж

«Проектирование телекоммуникационных систем в других странах» представляет собой формирование системной концепции и поддержки знаний и умений при проектировании минимального уровня, необходимых для практических целей непосредственно «Телекоммуникаций» при внедрении принципов развития и использования телекоммуникационных систем в других странах.

БУДІВНИЦТВО, РЕКОНСТРУКЦІЯ ТА МОНТАЖ ЛІНІЙ ЗВ’ЯЗКУ

БУДІВНИЦТВО, РЕКОНСТРУКЦІЯ ТА МОНТАЖ ЛІНІЙ ЗВ’ЯЗКУ

Дисциплина «Строительство, реконструкция и монтаж линейной связи» имеет междисциплинарный характер. В ходе интеграции, подробно говоря о своем предмете, знание таких дисциплин: физика, прямые системы в телекоммуникациях, телекоммуникационные системные передачи, проектирование телекоммуникационных систем в любой точке мира .

Навчання спрямовано на:

1)   Необходимость застосовать нормативную и правову документацию по информационно-телекоммуникационным, телекоммуникационным и радиотехническим системам (законы Украины, технические, международные и национальные стандарты, рекомендации Международного союза электросвязи). ку и т.п.) для достижения профессиональных занятий ;

2)   начать строительную работу и провести реконструкцию линейной связи );

3)   провести монтажные работы на линиях связи ;

4)   изменить параметры изменения линии связи и узнать возможности изменения параметров

сприяти внедрению перспективных технологий в сфере строительства и монтажа линейной связи .

Виробництво та випробування компонентів ВОСП

Виробництво та випробування компонентів ВОСП

Дисципліна «Будівництво, реконструкція та монтаж ліній зв’язку» має міждисциплінарний характер. Вона інтегрує, відповідно до свого предмету, знання з таких дисциплін: фізика, напрямні системи в телекомунікаціях, телекомунікаційні системи передачі, проектування телекомунікаційних систем і мереж.

Навчання спрямовано на:

1)   Здатність застосовувати нормативну та правову документацію щодо інформаційно-телекомунікаційних мереж, телекомунікаційних та радіотехнічних систем (закони України, технічні регламенти, міжнародні та національні стандарти, рекомендації Міжнародного союзу електрозв'язку і т.п.) для вирішення професійних завдань;

2)   виконувати будівельні роботи та здійснювати реконструкцію ліній зв’язку);

3)   вміти проводити монтажні роботи на лініях зв’язку;

4)   здійснювати вимірювання параметрів ліній зв’язку і знати можливості вимірювального обладнання

сприяти впровадженню перспективних технологій з будівництва і монтажу ліній зв’язку.